چند نکته در مورد ماژول درج لینک خارجی برای فایل های دانلودی

چند نکته در مورد ماژول درج لینک خارجی برای فایل های دانلودی

  • 09 اردیبهشت 1401
  • |   0 نظر

همان طور که می دانید یک ماژول کاربری داریم، که با استفاده از آن می توان به جای درج فایل دانلود از هاست فروشگاه، لینک مستقیم فایل دانلود را درج نمود، ماژول هم کارش این است که لینک را اجرا کند و بدون اینکه مشتری خریدار شما لینک را ببینید فایل را از حساب کاربری فروشگاه دانلود کند.

اما چند نکته، یا بهتر است بگویم چند راه حل در صورتی که به مشکل برخورد کردید با استفاده از این موارد می توانید بدون مشکل از ماژول استفاده کنید.

1. همان طور که قبلا عرض شد، لینک باید مستقیم باشد، دسترسی خواندن و نوشتن فایل دانلود هم باید درست باشد، دسترسی کم باشد مشکل ایجاد می شود.

2. درون لینک سعی کنید از فضای خالی (اسپیس) استفاده نکید، چه اسم پوشه ها و چه اسم خود فایل

3. حتما برای فایل دانلود خود و اسم پوشه ها، از اسامی انگلیسی، بدون استفاده از کاراکترهای خاص، استفاده کنید.

4. اگر لینک خود را به صورت https تعریف می کنید، حتما مطمئن شوید که گواهی ssl معتبر دارید، در غیر این صورت همان لینک معمولی http را استفاده کنید (با توجه به اینکه گواهی ssl رایگان، زیاد معتبر نیست، در این مورد احتمالا به خطا برخورد می کند!)، اگر موقع تست دانلود مشاهده شود که خطایی در این مورد ثبت شده، پس بهتر است از لینک بدون https استفاده کنید.


خب، اینها مواردی بود که تاکنون با آن برخود کرده بودیم، اگر موارد دیگری در آینده پیدا شد، حتما در اینجا درج می شود تا از کاربران گرامی از آن مطلع شوند.


نکته : اگر مشکل شما بعد از خرید این ماژول با این موارد حل نشد، کافیه تیکت ثبت کنید و دسترسی هاست، مدیریت فروشگاه و هاست دانلود را ارسال کنید، تا مشکل شما بررسی شود.


0 نظر

نظر بدهید

    بد           خوب